Nazwa forum

Team Of Minecraft 20+


#1 2014-07-02 18:19:28

Magiiczny

Administrator

Zarejestrowany: 2014-07-01
Posty: 21
Punktów :   

Witam ! /regulamin

Witam serdecznie osoby czytajace ten temat.

Jest to jedyny temat z ktorym kazdy musi sie zapoznac dlatego tez prosze uszanowac to co tutaj napisalem oraz przestrzegac tego.

Server ToM 20+ To nie server dla dzieci,hakerów wchodząc na niego pokładamy w tobie nadzieje że nie wchodzisz na niego w celu zniszczenia a jedynie w celu wspólnej gry....
To server gdzie nie znajdziesz 20graczy online a nawet i 10.... Mamy prace,dom,rodzine i inne obowiązki które nie pozwalają nam na granie 24/h ... ten server jest stworzony dla ludzi którzy grają wtedy kiedy mogą...
Na tym serverze nie znajdziecie adminow.pluginow a tym bardziej osob ktore beda mowily wam co macie robic i dlaczego... jestesmy osobami ktore mam nadzieje potrafia same sprecyzowac co wolno a co nie jednak kilka zasad musi byc sa to umowne zasady nie mniej jednak prosze ich przestrzegac bo dzieki temu w przyszloci nie bedzie problemow.

1. Ten server nie ma adminów, Każde wejście na server z prawami admina bez konkretnego powodu jest Z

2. Nie wolno wychodzic na tereny ponad 2 tysiecy kratek w kazda strone od punktu 0:0
     Ma to na celu zachowania terenow na przyszlosc z nowymi krainami itp... gdyby wyszla jakas aktualizacja .
       Jednym slowem jest   to nam pomocne by nie restartowac mapy w przyszlosci.

3. Budowac mozna sie praktycznie w kazdym miejscu aczkolwiek jezeli juz znajdziesz miejsce na swoja budowle prosze sie   rozgladnac po okolicy w poszukiwaniu cudzych budowli jezeli znajdziemy cokolwiek nalezy zapytac wlasciciela czy nie ma nic przeciwko temu aby ktos budowal mu sie w okolicy.

4. Kazdy budynek/budowla ma obowiazek byc podpisywana- pomocne w tym sa tabliczki najlepiej zawieszone kolo wejscia lub nad luzkiem - budynki nie podpisane mozna uznac za publiczne.

5. Całkowity zakaz używania hackow, nodus i innych rzeczy które maja na celu oszukanie gry pa przede wszystkim graczy... Jeżeli grasz na tym serverze uszanuj to ze nie chcemy grac z idiotami którzy nie potrafią grac samodzielnie... i musza nawet do tak łatwej gry jak minecraft używać haków... Używając takich programów jak xray psujesz nie tylko sobie rozgrywkę ale i nam... dlatego każda osoba nakryta na używaniu czegokolwiek nie ustalonego z teamem dostanie bana bez możliwości odwołania się

6. Co do wejscia do netheru prosze sie wstrzymac z tego wzgledu ze  zawsze wychodzily komplikacje I osoby chcace wrocic do siebie z ow swiata ladowaly u kogos w domu oddalonym o kilka tysiecy kratek, dlatego tez pierwsze wejscie do netheru zostanie otworzone w okolicy spawna nastepne wedlug uznania. Dlatego tez prosze sie wszymac z jego budowla.

7. Te forum zostalo zalozone glownie dla tego postu dlatego tez reszta nie jest obowiazkowa do czytania aczkolwiek nikt nie zabrania udzielania sie w jakikolwiek temacie/watku.

8. Jezeli chodzi o jakiekolwiek spory prosze je kierowac bezposredniu do mnie czyli; Magiiczny

9. Jezeli chodzi o forum czy Ts3 W poprzednich startach servera  zazwyczaj byly obowiazkowe w tym nie sa, kazde wejscie na forum czy ts3  jest wedlug uznania

10. W miejscu spawnu <kiedy wystartuje juz 1.8> liczac 100 kratek w kazda strone Calkowity zakaz budowy z tego wzgledu ze w przyszlosci chcialbym zagospodarowac to miejsce na nasze wspolne dziela <oczywiscie dla chetnych osob>

11. Nie oszukuj, Nie kradnij.. Graj tak jak byś chciał aby inni grali !!
Do tego został stworzony ten server...
Nie wyłamuj się oszukując resztę bo tu aprobaty za to nie zdobędziesz..
Jeżeli nie potrafisz okazać szacunku nam i nie potrafisz grac uczciwie poprostu znajdź inny server jest ich od groma !

12. Teraz mniej ciekawa aczkolwiek bardzo wazna informacja.

Platnosci na serverze sa z 2 waznych aspektow. (Miesieczna oplata 5zl)
Pierwszy jest taki ze to jest server o ktory wszyscy mamy dbac, macie gwarancje taka ze nie zostanie on wylaczony z kogos widzimisie, bedzie online do ostatniej osoby ktora bedzie grala na nim nie chcialbym sam oplacac tego skoro korzystamy z tego wszyscy.
Drugi to taki aby odstraszac osoby nie bedace zainteresowane gra z nami fair.

Platnosci zaczna byc aktywne od pojawienia sie wersji 1.8  do tego czasu wykladam wszystko ze swojej kieszeni.
Oplaty bede przyjmowal z gory za miesiac I beda wynosily 5zl miesiecznie
Czyli jezeli zakladajac wersja 1.8 wyjdzie 07.07.2014 roku mamy od tego dnia 10 dni na oplacenie servera od nastepnego miesiaca mamy czas do tego samego dnia czyli 07.08.2014 na oplacenie servera za kolejny miesiac gry.

Po oplaceniu servera mozesz i nie musisz wchodzic na niego przy czym nie masz obawy ze zostaniesz z niego wywalony za nieobecnosc.

W przypadku kiedy wiesz ze nie bedziesz mogl grac z nami przez nastepne naprzyklad 2 miesiace i nie chcesz ich oplacac nalezy zglosic przerwe w grze do mnie

Jezeli po wyznaczonym terminie nie zostanie odnotowana wplata zostanie to uznane ze rezygnujesz z gry, jezeli po jakims czasie bedziesz chcial wrocic nie ma z tym zandego problemu aczkolwiek nalezy oplacic zalegle miesiace jezeli nie zostaly uprzednio zgloszone jako przerwa.

Dane konta:
Chwilowo nie trzeba robic przelewow

Dawid Skierś

Marii Skłodowskiej-Curie 7/61
65-124 Zielona Góra


Dane servera minecrafta :   

ip:   Tom20.maxc.pl
wersja:   1.8

Server Glosowy
Aktualnie nie wiem czy bedzie nam potrzebny aczkowliek mamy darmowego hosta na Mumble , jezeli sprawdzi sie i aktywnosc bedzie jaka kowliek to wynajmiemy Ts3.

dane na mumble:
Label: Nazwa/Login
Adress/IP : 212.91.26.27
Port: 2059
Unsername: Nick

Jak zainstalowac:

Spoiler:


wchodzimi i sciagamy ze strony:
http://www.mumble.com/mumble-download.php
nastepnie instalujemy , przechodzimy rpzez cala instrukcje bo to pomoze nam ustawic mikrofon i glosniki
Po zainstalowaniu wchodzimy w :

Server / Connect / Add Server /

Offline

 

#2 2014-08-18 20:11:23

Chakierek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-18
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witam ! /regulamin

Przeczytałem, przyjmuję do wiadomości.

Offline

 

#3 2014-08-18 22:07:13

 Kianos

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witam ! /regulamin

Przeczytane, zrozumiane.


Kianos aka. Kobitus (czekam na nowe konto do MC)

Offline

 

#4 2014-08-19 18:54:23

 Rewan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-18
Posty: 6
Punktów :   

Re: Witam ! /regulamin

Przybyłem, zobaczyłem, Zaakceptowałem.

Offline

 

#5 2014-08-20 11:00:17

Szczyglu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Witam ! /regulamin

Przeczytane, przyjęte.

Offline

 

#6 2014-08-21 10:25:07

Silvershaper

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Witam ! /regulamin

Przeczytałem, akceptuję.

Offline

 

#7 2014-08-22 18:41:38

Magiiczny

Administrator

Zarejestrowany: 2014-07-01
Posty: 21
Punktów :   

Re: Witam ! /regulamin

Napisalem, akceptuje

Offline

 

#8 2014-08-22 19:34:48

Mastema44

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witam ! /regulamin

Niech bedzie, że akceptuję.

Offline

 

#9 2014-08-22 22:44:31

djtomoxs@gmail.com

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Witam ! /regulamin

Przeczytane, zaakceptowane.

Offline

 

#10 2014-08-22 23:39:39

michal

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Witam ! /regulamin

Przeczytałem, akceptuję.

Offline

 

#11 2014-10-19 18:08:37

d00d3k99

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Witam ! /regulamin

Przeczytałem i akceptuje regulamin:

DUD3K_PL

Ostatnio edytowany przez d00d3k99 (2014-10-19 18:08:58)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.redorium.pun.pl www.nolimitsteam.pun.pl www.ninjabatlle.pun.pl www.mc-pb.pun.pl www.neo.pun.pl